O nás

Tears of fashion (Harddecore) je showroom módní značky Josefiny Bakošové „josefinabakosova“, ve kterém najdete také šperky či jiné doplňky dalších českých i zahraničních designérů. Je to místo, které je o dešti, vůni, mracích, mechu, a především o módě. Je o svobodě v oblékání, bez pravidel a mantinelů, kde se každý řídí pouze svou intuicí, místo trendů nebo nejnovějších designů. Je to místo setkání, rádi si s Vámi popovídáme, dáme něco dobrého či vymyslíme nový projekt. 

Baví nás hledat a objevovat. Dáváme přednost poctivému zpracování. Krása našich produktů není na úkor přírody. Milujeme krásné věci, které chceme dopřát i ostatním.

Můžete nás navštívit i v našem studiu ve 3. patře přímo nad galerii. Zde tvoříme, potkáváme se a poskytujeme odborné poradenství, navrhujeme věci na míru.

Josefina Bakošová se věnuje módní tvorbě od roku 2006 (ve stejném roce založila Harddecore Gallery - nyní showroom Tears of fashion) – nejprve pod značkou Chi-Chi, od roku 2014 pak již pod vlastním jménem. Soustředí se na ucelené kolekce a návrhy na zakázku, v jejím portfoliu ale nechybí ani speciální projekty (kolekce pro 420 people, Odbabi, Metráž atd.), společně s Ester Geislerovou provozují značku Ester&Josefina. Stěžejními prvky Josefininy tvorby jsou kvalitní materiály, jednoduché střihy, variabilní kabáty a asymetrické košile.